16 10 2019

Zderzenie trzech aut w Milanówku

16.10.2019, godz.: 12:59
Zderzenie trzech aut w Milanówku
fot. GrodziskNews

Na ul. Królewskiej w Milanówku doszło do zderzenia trzech samochodów. Około godz. 12.20 na miejsce popędziły policyjne radiowozy i kilka załóg straży pożarnej.

A co konkretnie się wydarzyło. – Na ul. Królewskiej w Milanówku, na skrzyżowaniu doszło do zderzenia z udziałem trzech pojazdów, jeden z uczestników kolizji odjechał wcześniej z miejsca zdarzenia. W pozostałych dwóch podróżowali tylko kierowcy – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

– Jeden z nich wymagał pomocy medycznej. Po kolizji powstały utrudnienia, ruch był prowadzony wahadłowo, ale powoli wszystko będzie wracać do normy. Na miejscu oprócz policji działały trzy nasze zastępy: dwa z PSP i jeden z OSP Milanówek – dodaje Tryniszewski.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.