07 10 2019

Zderzenie osobówki z motocyklistą w Międzyborowie

07.10.2019, godz.: 16:03
Zderzenie osobówki z motocyklistą w Międzyborowie
fot. GrodziskNews

Policja, pogotowie i kilka zastępów straży pożarnej działają na miejscu wypadku na ul. Kościuszki w Międzyborowie. W wyniku zderzenia ranny został kierowca jednośladu.

Co konkretnie się wydarzyło? – Przed godziną 15.00 doszło do zderzenia osobowego volkswagena z motocyklem. Motocyklista odniósł obrażenia, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu trwają czynności powypadkowe – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że motocyklista jechał od strony Żyrardowa, a kierowca Volkswagena prawdopodobnie wyjeżdżał z ul. Chełmońskiego i wówczas doszło do zderzenia – wyjaśnia Katarzyna Zych.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata