28 12 2018

Zderzenie na trasie katowickiej. Jedna osoba ranna

28.12.2018, godz.: 10:45
Zderzenie na trasie katowickiej. Jedna osoba ranna
Fot. OSP Radziejowice

W czwartek na trasie katowickiej doszło do groźnego zderzenia w miejscowości Oddział. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godz. 18.00. – Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Oddział. Zderzyły się volkswagen i seat. Autami podróżowały łącznie trzy osoby. Kobieta jadąca z seatem odniosła obrażenia. Strażacy udzielili jej pierwszej pomocy: nałozyli kołnierz ortopedyczny, opatrunek na ranę dłoni, a także podano jej tlen. Poszkodowana została zabrana przez ratowników medycznych do szpitala. Pozostali dwaj mężczyźni odmówili udzielenia im pierwszej pomocy – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu. Droga była zablokowana, a ruch odbywał się drogą techniczną. Na miejscu oprócz policji i karetki było aż sześć zastępów straży pożarnej: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, dwa z OSP Skuły, a także po jednym z OSP Radziejowice i żyrardowskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi