19 04 2018

Zderzenie na Chełmońskiego, możliwe utrudnienia

19.04.2018, godz.: 17:12
Zderzenie na Chełmońskiego, możliwe utrudnienia

Kolizja na ul. Chełmońskiego w Grodzisku. Około godz. 16.00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Spowodowało to utrudnienia w ruchu, które według zapewnień służb powinny się zmniejszać, wciąż jednak mogą być.

Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Sprawdźcie, co się stała na Chełmońskiego, bo wozy strażackie  i radiowozy zablokowały drogę – napisał do nas czytelnik Marek.

Strażacy potwierdzili, iż doszło do kolizji. – Zderzyły się dwa samochody osobowe. Mężczyzna podróżujący jednym z aut odniósł obrażenia m.in. łokcia, udzielno mu pomocy na miejscu. Ale nie były to poważniejsze obrażenia – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Sytuacja drogowa powoli wraca do normy, ale możliwe są korki.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi