14 12 2016

Zderzenie dwóch aut na A2

14.12.2016, godz.: 17:46
Zderzenie dwóch aut na A2
Fot. Czytelnik

W środowe popołudnie na autostradzie A2 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden pas ruchu w kierunku Łodzi jest wyłączony z użytkowania.

Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Na autostradzie A2 na pasie w kierunku Łodzi był wypadek – poinformował nas Paweł.

Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie. – Zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia otrzymaliśmy o godz. 16.39. Na autostradzie A2 między Izdebnem Kościelnym a Baranowem jedno auto wjechało w tył drugiego. Trzy osoby są pod opieka medyków, ale nie wiadomo, czy zostaną zabrane do szpitala – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Kolizja spowodowała pewne utrudnienia w ruchu. – Auta obecnie stoją na środkowym pasie zieleni między dwoma jezdniami, natomiast pas ruchu najbliższej osi jezdni jest wyłączony ponieważ stoją tam służby ratunkowe. Ruch odbywa się poprzez prawy pas oraz pas awaryjny. Samochody poruszają się powoli – zaznacza st, bryg. Tryniszewski.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem   e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi