08 11 2018

Zderzenie dwóch pojazdów na katowickiej. Lądował śmigłowiec LPR-u

08.11.2018, godz.: 14:36
Zderzenie dwóch pojazdów na katowickiej. Lądował śmigłowiec LPR-u
fot. Cztelnik Grzegorz

Przed godz. 14.00 na drodze krajowej nr 8 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów koncentrujących się na razie na udzielaniu pomocy poszkodowanym wynika, że zderzyły się bus i samochód ciężarowy. Trasa jest zablokowana.

Policjanci podają, że do zdarzenia doszło na wysokości wsi Huta Żabiowolska. – Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że doszło do zderzenia na remontowanym odcinku drogi krajowej nr 8 w kierunku Katowic. Miały w nim uczestniczyć bus oraz samochód ciężarowy. Nie są to jednak w stu procentach potwierdzone informacje ponieważ służby koncentrują się na udzieleniu pomocy poszkodowanym – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ponieważ kilka osób wymagało pomocy medycznej. Cztery z nich karetkami przewieziono do szpitala. Kolejne są badane – wyjaśnia Katarzyna Zych. – Ważną informacją jest to, że droga pozostaje zablokowana. Polocjanci postarają się zorganizować objazdy. Obecnie jednak przejazd jest bardzo utrudniony – dodaje.

fot. Cztelnik Grzegorz

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi