09 03 2015

Zderzenie dwóch osobówek w Grodzisku. Jedna osoba ranna

09.03.2015, godz.: 10:20
Zderzenie dwóch osobówek w Grodzisku. Jedna osoba ranna
fot. GrodziskNews

W poniedziałkowy poranek na skrzyżowaniu ulic Orzeszkowej i Bairda doszło do zderzenia skody i mazdy. Pasażerka tego drugiego auta została zabrana do szpitala.

Z powodu zderzenia przez dość długi czas trasa była nieprzejezdna. A kierowcy musieli korzystać z objazdu drogami osiedlowymi. – Teraz ruch wrócił już do normy natomiast jeśli chodzi o samo zdarzenie drogowe, to nie nadajemy mu na razie statusu ani kolizji, ani wypadku, gdyż to będzie zależeć od stanu zdrowia pasażerki mazdy, która została zabrana do szpitala – mówi st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że do zderzenia doszło ponieważ skoda chciała wymusić pierwszeństwo na kierowcy drugiego z aut – dodaje.

A co z poszkodowaną pasażerką mazdy? – Kobieta z lekkimi obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala. Uraz jednak nie jest poważny – mówi Aleksander Hepner, rzecznik prasowy pogotowia ratunkowego Falck Medycyna.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi