15 08 2016

Zderzenie dwóch osobówek. Jedna osoba uwięziona w aucie

15.08.2016, godz.: 15:50
Zderzenie dwóch osobówek. Jedna osoba uwięziona w aucie
Fot. GrodziskNews.pl

Trwa akcja ratunkowa w miejscowości Kopiska w gminie Baranów. Po zderzeniu dwóch aut jedna osoba jest zakleszczona w aucie.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W gminie Baranów w rejonie wiaduktu doszło do jakiegoś wypadku. Na miejscu jest policja i straż pożarna. Strażacy chyba kogoś próbują uwolnić z auta – mówi Michał.

Straż pożarna potwierdza te informacje. – Około godz. 15.15 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zderzenia dwóch samochodów osobowych w miejscowości Kopiska w gminie Baranów. Jedna osoba jest zakleszczona w aucie, prawdopodobnie odniosła obrażenia. Trwa akcja ratunkowa – usłyszeliśmy w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Jak się dowiedzieliśmy od strażaków, oba samochody w wyniku zderzenia wylądowały w przydrożnym rowie.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi