18 08 2015

Zderzenie dwóch aut w Grodzisku

18.08.2015, godz.: 09:35
Zderzenie dwóch aut w Grodzisku
fot. GrodziskNews

Na ul. Traugutta w Grodzisku Mazowieckim doszło do zderzenia dwóch osobówek. Na szczęście nikt nie został ranny.

Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Dziś około godz. 9.00 na ul. Traugutta doszło do wypadku. Zderzyła się skoda z inną osobówką. Na miejscu jest już policja. Może oni coś więcej powiedzą – mówi Piotr.

Policjanci potwierdzają te informacje. – Faktycznie mieliśmy takie zgłoszenie. Kierujący skodą wyjeżdżał z posesji, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dacii i tak doszło do kolizji. Nikomu jednak nic się nie stało. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Utrudnień również nie było – mówi nam st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy grodziskiej komendy.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem  e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata