12 09 2018

Zatrzymany za znieważenie i naruszenie nietykalności policjantów

12.09.2018, godz.: 19:06
Zatrzymany za znieważenie i naruszenie nietykalności policjantów
fot. Policja

Zrzuty znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy publicznych usłyszał 23-letni mieszkaniec Błonia, który został zatrzymany przez policjantów wezwanych do awantury pomiędzy podejrzanym a jego partnerką.

Zaczęło się od popołudniowego zgłoszenia, które odebrał dyżurny komisariatu w Błoniu. Wynikało z niego, iż doszło do awantury pomiędzy zgłaszającą kobietą, a jej byłym partnerem, który próbował wtargnąć do jej domu.

– Na miejsce udali się policjanci, którzy zastali zgłaszającą oraz mężczyznę. W pewnym momencie 23-latek zaczął ubliżać i słowami wulgarnymi znieważać funkcjonariuszy oraz grozić im spaleniem. Podczas interwencji szarpał policjantów za mundury i jednocześnie ich popychał – relacjonuje policja.

Dariusz W. został zatrzymany i osadzony w areszcie. Okazało się, że miał dwa promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu postawiono mu zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy publicznych. 23-latek przyznał się do winy i dobrowolnie pddał się karze.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi