08 01 2019

Zatrzymany za kradzież zegarków

08.01.2019, godz.: 17:36
Zatrzymany za kradzież zegarków
Fot. Pixabay

Mężczyzna stawił się na dozór policyjny w komisariacie i od razu został zatrzymany. Powód? Okazało się, iż jest podejrzany o kradzież markowych zegarków z magazynu, w którym pracował. Teraz grozi mu nawet pięć lat więzienia.

Na początku stycznia dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał zgłoszenie kradzieży markowych zegarków. Do przestępstwa doszło w jednym z magazynów  w gminie. Zapisy monitoringu wskazywały, iż kradzieży mógł dokonać jeden z pracowników, który przebywał w tej części magazynu bez uprawnień.

– Taka sytuacja zdarzyła się kilkukrotnie. Policjanci zabezpieczyli zapis monitoringu oraz zebrali materiał dowodowy. Jak ustalili mundurowi pracownik, który mógł dokonać kradzieży, to mieszkaniec błońskiej gminy, który regularnie stawia się na policyjny dozór. Gdy kilka dni później mężczyzna przyszedł do komisariatu, został zatrzymany – poinformowała błońska policja.

25-latek usłyszał już zarzut kradzieży zegarków o łącznej wartości blisko 2 tys. złotych. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi