10 09 2018

Zatrzymany za kradzież z włamaniem

10.09.2018, godz.: 13:39
Zatrzymany za kradzież z włamaniem

Nawet 10 lat więzienia grozi Damianowi C., podejrzanemu o dokonanie kradzieży z włamaniem na jednej z posesji w Żabiej Woli, na której wykonywał prace budowlane. 21-latek miał zabrać stamtąd biżuterię o wartości ponad czterech tysięcy złotych.

Kilka dni temu mieszkanka gminy Żabia Wola złożyła zawiadomienie o włamaniu do swojego domu i kradzieży złotej biżuterii. Kryminalni rozpoczęli działania mające na celu wykrycie sprawcy przestępstwa.

Podejrzenie szybko padło na pracownika, który wykonywał w tym czasie prace budowlane  na jej posesji. Kilka godzin po zgłoszeniu funkcjonariusze zatrzymali 21-latka w jego miejscu zamieszkania. Dawid C. trafił do celi zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił postawić mu zarzut włamania i kradzieży biżuterii za ponad cztery tysiące złotych.

Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi