02 02 2017

Zatrzymany za kradzież pieniędzy

02.02.2017, godz.: 19:30
Zatrzymany za kradzież pieniędzy
Fot. GrodziskNews.pl

W ręce podkowiańskich policjantów wpadł 46-letni mężczyzna, który ukradł pieniądze w jednej z placówek oświatowych. Marek S. przyznał się do winy i skorzystał z prawa do poddania się karze.

Po otrzymaniu zgłoszenia kradzieży z placówki oświatowej policjanci z Podkowy Leśnej przystąpili do ustalania szczegółowych okoliczności zdarzenia i typowania osób, które mogą mieć związek z przestępstwem. Działania dochodzeniowo-śledcze doprowadziły do wytypowania podejrzanego, padło na 46-letniego pracownika, mającego dostęp do pomieszczeń, z których zniknęły pieniądze. Marek S. został zatrzymany w miejscu pracy i przewieziony na komendę.

Tam usłyszał zarzut kradzieży ponad 1,2 tys. zł z szafki w jednej z sal. Przyznał się do tego przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze. Teraz będzie musiał zwrócić skradzione pieniądze i przez 10 miesięcy wykonywać zlecane prace społeczne.

To przestępstwo zagrożone jest karą pięciu lat pozbawienia wolności.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi