10 03 2018

Zatrzymany z amfetaminą

10.03.2018, godz.: 15:45
Zatrzymany z amfetaminą
fot. Policja

Nawet trzy lata więzienia grożą mieszkańcowi Błonia, u którego policjanci znaleźli saszetkę z amfetaminą. Bartłomiej Z. został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

Do zatrzymania doszło w czwartek. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości kryminalnej otrzymali informację o mężczyźnie, który może mieć przy sobie środki odurzające i przystąpili do jej sprawdzenia. Na jednej z błońskich ulic zlokalizowali nerwowo rozglądającego się mężczyznę.`

Postanowili sprawdzić 26-letniego mieszkańca gminy. W jego saszetce znaleźli foliową torebkę z białą substancją. Badanie narkotestem wykazało, iż jest to amfetamina. Bartłomiej Z. został więc zatrzymany i przewieziony na komendę.

Tam funkcjonariusze, na podstawie materiału dowodowego, postawili mu zarzut posiadania narkotyków, za co grozi do trzech lat więzienia. Teraz o losie podejrzanego zdecyduje sąd.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi