09 01 2017

Zatrzymani za kradzieże w grodziskich sklepach

09.01.2017, godz.: 19:46
Zatrzymani za kradzieże w grodziskich sklepach
fot. KPP Grodzisk

Grodziscy policjanci zatrzymali 24-letniego Jarosława S. oraz o trzy lata młodszego Rafała K. Mężczyźni mieli przy sobie przedmioty ukradzione chwilę wcześniej w dwóch marketach. Dalsze czynności potwierdziły, że obaj dokonywali przedtem podobnych przestępstw jeszcze w innej placówce handlowej.

Kilka dni temu podczas patrolowania ulic miasta funkcjonariusze rozpoznali mężczyznę podejrzanego kradzież obuwia w jednym ze sklepów. Gdy zauważył radiowóz, rzucił się do ucieczki, a wraz z nim jego kompan. Po krótkim pościgu obaj zostali zatrzymani.

– Podczas kontroli bagażu policjanci znaleźli przy nich zapakowany sprzęt elektryczny, alkohol, kawę i komplety skarpet. Funkcjonariusze zabezpieczyli wszystkie przedmioty i szybko ustalili, że pochodzą z kradzieży. Artykuły zostały rozpoznane przez pracowników dwóch grodziskich marketów – podaje grodziska policja.

W toku dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że zarówno Jarosław S., jak i Rafał K. dokonali kradzieży butów o łącznej wartości 1600 złotych. 24- i 21-latek usłyszeli zarzuty kradzieży i odpowiedzą teraz za te przestępstwa i wykroczenia.

Przyznali się do winy i dobrowolnie poddali się karom.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi