23 08 2018

Zatrzymali parę podejrzaną o oszustwa

23.08.2018, godz.: 11:27
Zatrzymali parę podejrzaną o oszustwa
fot. KPP Grodzisk

Policjanci z grodziskiej komendy zatrzymali 29-letniego Kamila T. i 41-letnią Agnieszkę S. podejrzanych o oszustwa. Mężczyzna był też poszukiwany sześcioma listami gończymi.   

Para ukrywała się w Żabiej Woli. Miejscowi policjanci wraz z kryminalnymi z Grodziska. Pojechali na jedną z posesji w gminie, która od 3 miesięcy była wynajmowana przez mężczyznę i kobietę.

– Funkcjonariusze szybko potwierdzili, że za ukrywającym się od czterech lat 29-latkiem sądy i prokuratury m.in. z Gdańska, Warszawy, Chełma, Przemyśla wydały 6 listów gończych i 4 zarządzenia, które dotyczyły oszustw przy sprzedaży sprzętu komputerowego oraz przywłaszczeń. Sprawdzenie jego partnerki także potwierdziło, że 41-latka od miesiąca jest poszukiwana przez policjantów z Krasnegostawu jako podejrzana o oszustwa internetowe – podała grodziska komenda powiatowa.

Kamil T. od razu trafił do aresztu, natomiast Agnieszka K. została przekazana w ręce policjantów prowadzących sprawy oszustw.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi