10 01 2017

Zapisy do „Zimy w mieście” niebawem. Sprawdź program

10.01.2017, godz.: 19:01
Zapisy do „Zimy w mieście” niebawem. Sprawdź program
Fot. GrodziskNews.pl

Z tydzień ruszają zapisy do kolejnej edycji „Zimy w mieście”, czyli bezpłatnych zajęć dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych.

W tym roku ferie zimowe dla naszego województwa rozpoczynają się blisko dwa tygodnie później niż poprzednio. Dwutygodniowa przerwa od szkoły została wyznaczona na okres od 13 do 26 lutego. W czasie ferii jak co roku grodziskie Centrum Kultury organizuje cykl zajęć dla uczniów lokalnych szkół w ramach akcji „Zima w mieście”. Ma ona wychodzić naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży, którzy w czasie ferii nigdzie nie wyjeżdżają z rodziną.

Podobnie jak w roku ubiegłym zajęcia będą się rozpoczynać o godz. 10.00 i trwać do 14.30. Oprócz różnorodnych zabaw z animatorami kultury, zajęć plastycznych i gimnastycznych dużą popularnością powinny się cieszyć także lekcje szermiercze i sportowe, a także taneczne.

„Zima w mieście” jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Uczestnicy zostaną podzieleni na trzy grupy wiekowe (6–7, 8–10, 11–13). Zapisy na zajęcia prowadzi impresariat grodziskiego Centrum Kultury – telefonicznie (22 734 79 04) oraz osobiście (ul. Spółdzielcza 9). Dziecko można zapisać tylko na jeden tydzień zajęć ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Zapisy rozpoczynają się 17 stycznia. Pierwszeństwo mają zapisy osobiste.

Poniżej zamieszczamy program tegorocznej „Zimy w mieście”.

zima-w-miescie-2017

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi