21 12 2017

Zapisy do grodziskiej zimy w mieście coraz bliżej. Sprawdź program

21.12.2017, godz.: 07:31
Zapisy do grodziskiej zimy w mieście coraz bliżej. Sprawdź program
fot. GrodziskNews

Tuż po nowym roku w Grodzisku ruszają zapisy do kolejnej odsłony „Zimy w mieście”, czyli bezpłatnych zajęć dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych.

W tym roku ferie zimowe dla naszego województwa rozpoczynają się już 15 stycznia i potrwają do 28. dnia miesiąca. W czasie ferii jak co roku grodziskie Centrum Kultury organizuje cykl zajęć dla uczniów lokalnych szkół w ramach akcji „Zima w mieście”. Ma ona wychodzić naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży, którzy w czasie ferii nigdzie nie wyjeżdżają z rodziną.

„Zima w mieście” jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Uczestnicy zostaną podzieleni na trzy grupy wiekowe (6–7, 8–10, 11–13). Zapisy na zajęcia prowadzi impresariat grodziskiego Centrum Kultury – telefonicznie (22 734 79 04) oraz osobiście (ul. Spółdzielcza 9). Dziecko można zapisać tylko na jeden tydzień zajęć ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Zapisy rozpoczną się 2 stycznia. Pierwszeństwo mają zapisy osobiste.

Poniżej zamieszczamy program tegorocznej „Zimy w mieście”.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi