16 10 2018

Zamknęli skrzyżowanie i otworzyli wiadukt

16.10.2018, godz.: 14:32
Zamknęli skrzyżowanie i otworzyli wiadukt
Fot. GrodziskNews.pl

Trwa rozbudowa trasy katowickiej do parametrów drogi ekspresowej. Wykonawca zgodnie z zapowiedziami dziś zmienił organizację ruchu w rejonie robót w żabiowolskiej gminie.

Zmiana polega na zamknięciu skrzyżowania ul. Warszawskiej z drogą S8 i z ul. Mazowiecką w kierunku Grodziska Mazowieckiego w Hucie Żabiowolskiej, a także na uruchomieniu przejazdu bezkolizyjnego (wiaduktu) nad trasą katowicką w ciągu ul. Przejazdowej w Żabiej Woli.

Dojazd z Żabiej Woli do szkoły w Józefinie odbywa się wiaduktem nad drogą krajową nr 8, następnie drogą zbiorczą lokalną równoległą do trasy katowickiej.

Jest to czasowa organizacja ruchu spowodowana kolejnym etapem prac na rozbudową trasy katowickiej.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi