09 09 2019

Zainwestują w oświetlenie na kolejnych ulicach

09.09.2019, godz.: 11:27
Zainwestują w oświetlenie na kolejnych ulicach
fot.Pixabay

Żabiowolski magistrat szuka wykonawcy oświetlenia ulicznego. To już kolejny przetarg dotyczący tego rodzaju inwestycji. Tym razem chodzi o montaż latarni w Żelechowie i Józefinie.

Żabia Wola sukcesywnie inwestuje w oświetlenie uliczne. W ubiegłym roku zamontowano nowe lampy m.in. na części ul. Chełmońskiego i Długiej w Żelechowie, Szkolnej w Ojrzanowie oraz Tarczyńskiej w miejscowościach Ojrzanów i Ojrzanów Towarzystwo, a także Jesionowej w Żabiej Woli.

W tym roku ruszył już III etap budowy energooszczędnego oświetlenia na ul. Chełmońskiego w Żelechowie oraz budowę tradycyjnego sodowego oświetlenia na ul. Długiej w miejscowości Ojrzanów-Towarzystwo. A to nie koniec.

Niedawno ogłoszono przetarg na budowę energooszczędnego oświetlenia na ulicy Bajkowej w Józefinie i Kościelnej w Żelechowie, gdzie pojawi się łącznie 11 słupów oświetleniowych wraz z LED-owymi oprawami. Na Kościelnej żelechowie znajdzie się pięć latarni tego typu.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata