03 02 2018

Zagraj w piłkarskich mistrzostwach Grodziska!

03.02.2018, godz.: 18:41
Zagraj w piłkarskich mistrzostwach Grodziska!
fot. Archiwum

Szykuje się powtórka z ubiegłego roku, czyli druga odsłona Halowych Mistrzostw Grodziska w piłce nożnej dla amatorów. Oznacza to, że zgłosić się do gry może każdy zapaleniec futbolu wraz z ekipą. A trzeba się spieszyć – zapisy tylko do 8 lutego, liczba miejsc ograniczona.

Drużyny zmagać się będą w hali przy ul. Westfala 3A. Najpierw 11 lutego odbędzie się turniej eliminacyjny, który wyłoni zwycięzców grup. Owe najlepsze ekipy zagrają następnie w turnieju finałowym tydzień później (18 lutego).

– W eliminacjach drużyny zostaną podzielone wcześniej według losowania na grupy i dana drużyna nie będzie musiała poświęcać całego dnia na turniej – tylko kilka godzin na grę w swojej grupie eliminacyjnej. Liczba zawodników: 5 piłkarzy w drużynie (4 + bramkarz). Maksymalnie 10 zgłoszonych zawodników w drużynie – mówią ludzie z Kreatora Sportowych Emocji, organizatora turnieju. – Zgłoszenia: „kto pierwszy ten lepszy”. Najpóźniej do 8.02.2018. Jako zgłoszenie drużyny traktowane jest przesłanie Listy zawodników oraz Nazwy drużyny na adres mailowy: zapisy@kreatorsportowychemocji.pl. Po potwierdzeniu otrzymania zgłoszenia drużyna ma 3 dni robocze na uiszczenie opłaty wpisowej – dodają.

– Dla 3 najlepszych zespołów przewidziane są pamiątkowe trofea i medale dla każdego zawodnika. Ale to nie wszystko! Na Finałach wybierzemy również graczy turnieju na podstawie ich gry w eliminacjach i finałach. Utworzona zostanie Drużyna Gwiazd, każdy z nich otrzyma pamiątkową statuetkę. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje o turnieju – powiadają organizatorzy.

Więcej o turnieju tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi