14 12 2016

Zaginęła Karolina Karwowska [AKTUALIZACJA]

14.12.2016, godz.: 19:30
Zaginęła Karolina Karwowska [AKTUALIZACJA]
fot. Archiwum prywatne

Z apelem o pomoc w odnalezieniu 22-letniej Karoliny Karwowskiej zwracają się jej zrozpaczeni bliscy. Młoda kobieta pochodząca z Grodziska zaginęła w Warszawie w nocy z 12 na 13 grudnia.

Karolina ostatni raz widziana na ulicy Parkingowej w Warszawie, mogła się kierować w stronę Dworca Centralnego. Miała na sobie szary płaszcz w kratkę. Prawdopodobnie wyszła z dyskoteki w towarzystwie młodego mężczyzny.

Każdy, kto widział Karolinę lub wie gdzie może się znajdować, proszony jest o kontakt z rodziną dziewczyny pod numerami telefonów. 600 343 446 lub 512 960 661. Informacje można także przekazywać policji, która także szuka zaginionej.

AKTUALIZACJA
Karolina odnaleziona. Dziękujemy wszystkim za pomoc.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi