24 05 2019

Żabia Wola inwestuje w oświetlenie

24.05.2019, godz.: 15:25
Żabia Wola inwestuje w oświetlenie
Fot. Pixabay

Żabiowolski magistrat szuka wykonawcy oświetlenia ulicznego. Został ogłoszony przetarg na budowę tradycyjnych lamp sodowych w miejscowości Ojrzanów-Towarzystwo oraz kolejny etap instalacji energooszczędnych opraw w Żelechowie.

Żabia Wola sukcesywnie inwestuje w oświetlenie uliczne. W ubiegłym roku zamontowano nowe lampy m.in. na części ul. Chełmońskiego i Długiej w Żelechowie, Szkolnej w Ojrzanowie oraz Tarczyńskiej w miejscowościach Ojrzanów i Ojrzanów Towarzystwo, a także Jesionowej w Żabiej Woli.

Teraz czas na kolejną taką inwestycję. Urzędnicy ogłosili przetarg na III etap budowy energooszczędnego oświetlenia na ul. Chełmońskiego w Żelechowie oraz budowę tradycyjnego sodowego oświetlenia na ul. Długiej w miejscowości Ojrzanów-Towarzystwo. Jeżeli chodzi o tę pierwszą ulicę, to w ramach zadania zostanie tam zainstalowanych 45 lamp typu LED, a istniejące zostaną usunięte. Natomiast w przypadku ul. Długiej, to tam zainstalowane zostaną trzy lampy sodowe na nowych słupach.

Nowe oświetlenie powinno być gotowe w połowie października 2019 r.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi