12

03 2017

Z Ząbek z kompletem punktów!

Z Ząbek z kompletem punktów! - Grodzisk News

Pewnym, choć nie bez trudu wywalczonym zwycięstwem 4:2 zakończył się mecz Pogoni Grodzisk z Dolcanem Ząbki.

Od samego początku wyższą kulturę gry prezentowali nasi zawodnicy. To Pogoń dyktowała tempo i stwarzała więcej sytuacji do zdobycia gola. W 17. minucie goście swoją przewagę udokumentowali bramką zdobytą przez Michała Strzałkowskiego (asysta Kamila Kamińskiego). W 31. minucie po podaniu Damiana Jaronia gola zdobył ponownie Strzałkowski. Gdy wydawało się że dwubramkowe prowadzenie dowieziemy do przerwy, Dolcan w końcówce zdobył bramkę kontaktową.

Gol zdobyty przez Ząbkowian pozwolił im nabrać wiatru w żagle, w 51. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania. Jednak w drużynie Pogoni w znakomitej dyspozycji był duet Strzałkowski-Kamiński. Drugi ponownie asystował zaś ?Strzała? skompletował hattricka! W 72. minucie wynik ustala ładnym strzałem pod poprzeczkę Sebastian Małkowski. Asystą popisał się Michał Żółtowski.

Cieszy wygrana i kolejne 3 punkty dopisane do naszego konta. Trenera Chrobaka martwi strata dwóch goli jednak jak podkreśla ?najważniejsze, że prezentowaliśmy dobrą kulturę gry?, która pozwala zdominować przeciwnika i strzelać więcej goli niż on sam.

Kolejne spotkanie piłkarzy Pogoni odbędzie się w sobotę 18 marca. Przy al. Mokronoskich 4 o godzinie 11:00 podejmować będą Deltę Słupno!

Dolcan Ząbki ? Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:4 (1:2)

Bramki dla Pogoni: Michał Strzałkowski x 3, Sebastian Małkowski

Skład Pogoni: Marczuk, Żółtowski, Krajewski, Małkowski, Czarnecki, Kamiński (73' Kosiorek), Enow, Kołaczek (86' Szewczyk), Wilanowski, Jaroń (81' Sierociński), Strzałkowski (86' Stasz)