12 03 2017

Z Ząbek z kompletem punktów!

12.03.2017, godz.: 15:04
Z Ząbek z kompletem punktów!
Fot. Pixabay

Pewnym, choć nie bez trudu wywalczonym zwycięstwem 4:2 zakończył się mecz Pogoni Grodzisk z Dolcanem Ząbki.

Od samego początku wyższą kulturę gry prezentowali nasi zawodnicy. To Pogoń dyktowała tempo i stwarzała więcej sytuacji do zdobycia gola. W 17. minucie goście swoją przewagę udokumentowali bramką zdobytą przez Michała Strzałkowskiego (asysta Kamila Kamińskiego). W 31. minucie po podaniu Damiana Jaronia gola zdobył ponownie Strzałkowski. Gdy wydawało się że dwubramkowe prowadzenie dowieziemy do przerwy, Dolcan w końcówce zdobył bramkę kontaktową.

Gol zdobyty przez Ząbkowian pozwolił im nabrać wiatru w żagle, w 51. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania. Jednak w drużynie Pogoni w znakomitej dyspozycji był duet Strzałkowski-Kamiński. Drugi ponownie asystował zaś „Strzała” skompletował hattricka! W 72. minucie wynik ustala ładnym strzałem pod poprzeczkę Sebastian Małkowski. Asystą popisał się Michał Żółtowski.

Cieszy wygrana i kolejne 3 punkty dopisane do naszego konta. Trenera Chrobaka martwi strata dwóch goli jednak jak podkreśla „najważniejsze, że prezentowaliśmy dobrą kulturę gry”, która pozwala zdominować przeciwnika i strzelać więcej goli niż on sam.

Kolejne spotkanie piłkarzy Pogoni odbędzie się w sobotę 18 marca. Przy al. Mokronoskich 4 o godzinie 11:00 podejmować będą Deltę Słupno!

Dolcan Ząbki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:4 (1:2)

Bramki dla Pogoni: Michał Strzałkowski x 3, Sebastian Małkowski

Skład Pogoni: Marczuk, Żółtowski, Krajewski, Małkowski, Czarnecki, Kamiński (73′ Kosiorek), Enow, Kołaczek (86′ Szewczyk), Wilanowski, Jaroń (81′ Sierociński), Strzałkowski (86′ Stasz)

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata