06 01 2017

Z grodziskiej Sparty do reprezentacji kraju

06.01.2017, godz.: 16:04
Z grodziskiej Sparty do reprezentacji kraju
fot. Facebook UKS Sparta Grodzisk Maz.

Maria Dobosz młodziutka łyżwiarka UKS-u Sparty Grodzisk Mazowiecki regularnie zdobywa medale na zawodach rangi krajowej. Ma za sobą także starty na legendarnym torze lodowym w holenderskim Heerenveen. Jej wyniki zaowocowały powołaniem do reprezentacji Polski.

Od dziś do niedzieli niespełna 13-letnia zawodniczka grodziskiego klub będzie w biało-czerwonych barwach ścigać się w międzynarodowych zawodach Danubia Open w Budapeszcie.

Powołanie do kadry narodowej to dla każdego sportowca powód do dumy i motywacja do dalszej pracy. Dla Marysi będzie również okazją, aby zbierać doświadczenie także na krótkim torze. Budapeszteńskie zawody będą bowiem rozgrywane w konkurencji short-track.

Przypomnijmy, że dotychczas Maria może pochwalić się wieloma krajowymi sukcesami zarówno w zawodach panczenowych na długim torze, jak i w startach wrotkarskich w sezonie letnim.

Gratulujemy i kibicujemy, by równie skutecznie pokonywała krótkie wiraże na Węgrzech.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi