15 05 2019

XXI Dni Międzyborowa

15.05.2019, godz.: 15:29
XXI Dni Międzyborowa
Fot. Pixabay

W najbliższą niedzielę odbędzie się impreza z okazji XXI Dni Międzyborowa. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji.

Impreza z okazji Dni Międzyborowa co roku odbywa się w maju. Najbliższa już w niedzielę. Najpierw jednak w samo południe w lokalnym kościele zostanie odprawiona msza święta. Po niej o godz. 13.20 na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Międzyborowie rozpocznie się Festyn Rodzinny.

Jakie atrakcje będą czekać na mieszkańców? Będą m.in. występy artystyczne przedszkolaków, występy i wywiady z absolwentami lokalnego gimnazjum, koncerty zespołów Baby Full i The BassHoppers, pokazy taneczne, festiwal młodego odkrywcy, czyli „Jak ciekawa może być nauka?”. Ponadto na terenie ZSP zostanie zorganizowany kiermasz książek, punkt medyczny (pomiar ciśnienia, poziomu cukru we krwi), a także kawiarenka. Nie zabraknie również loterii fantowej, którą zorganizuje Rada Rodziców ZSP. W godz. 13.30 – 16.30 będą również zabawy integracyjne rodziców, dzieci i nauczycieli.

Impreza zakończy się około godz. 17.00.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata