17 10 2019

XVI Grodziskie Targi Pracy przed nami

17.10.2019, godz.: 07:29
XVI Grodziskie Targi Pracy przed nami
fot. PUP Grodzisk Maz.

Już dziś odbędzie się szesnasta, jesienna edycja Grodziskich Targów Pracy. Będzie zatem dobra okazja dla mieszkańców naszego powiatu, aby znaleźć ciekawe opcje zatrudnienia zarówno dla potencjalnych pracodawców, jak i pracowników.

Porównując wskaźniki z lat ubiegłych można się spodziewać około dwudziestu podmiotów z sektora prywatnego, które oferować będą różne stanowiska. W poprzednich edycjach przeważały oferty pracy fizycznej, jak np. ochroniarz, operator wózków. Tym razem może być podobnie.

Więcej w tej kwestii powinno być jednak wiadomo około 15 października, gdy organizujący targi Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim domykał będzie listę wystawców. Wówczas dowiemy się także, czy na targach pojawią się propozycje zatrudnienia dla osób niepełnosprawnych, ponieważ w poprzednich odsłonach ofert dedykowanych dla tej grupy brakowało.

Na pewno nie zabraknie natomiast stałego zestawu instytucji goszczących na targach, takich jak: Urząd Skarbowy, Państwowa Inspekcja Pracy oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Pracownicy tych jednostek udzielą uczestnikom targów interesujących ich porad. Nie zabraknie również indywidualnego wsparcia doradców zawodowych.

Targi odbędą się zatem 17 października w godz. 10.00–13.00, tradycyjnie w budynku szkoły przy ul. Żwirki i Wigury 4.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata