18 05 2017

Wyremontują 850-metrowy fragment drogi 579

18.05.2017, godz.: 09:10
Wyremontują 850-metrowy fragment drogi 579
Fot. GrodziskNews.pl

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich zamierza w najbliższym czasie wyremontować kolejny fragment drogi 579. Tym razem będzie to 850-metrowy odcinek w Mościskach.

W ostatnim czasie drogowcy na zlecenie MZDW wyremontowali m.in. ul. Okulickiego (579) w Grodzisku na obu zjazdach z wiaduktu oraz od skrzyżowania z ul. Chrzanowską do krzyżówki z ul. Traugutta. Teraz przygotowywany jest kolejny remont drogi wojewódzkiej na terenie naszego powiatu.

MZDW szuka wykonawcy remontu nawierzchni bitumicznej 850-metrowego odcinka drogi nr 579 w Mościskach. W ramach inwestycji m.in. pobocza zostaną wyprofilowane i utwardzone kruszywem, stary asfalt zostanie sfrezowany, a następnie zostanie ułożona nowa nawierzchnia bitumiczna.

Termin realizacji zamówienia wyznaczono na koniec lipca 2017 r.

W trakcie remontu ul. Okulickiego nie było większych utrudnień w ruchu. Możliwe, że w tym przypadku będzie podobnie.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi