22 05 2019

Wypadek w Żelechowie. Jedna osoba w szpitalu [FOTO]

22.05.2019, godz.: 09:32
Wypadek w Żelechowie. Jedna osoba w szpitalu [FOTO]
Fot. Czytelnik Michał

Dziś rano w Żelechowie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki. Kierowca osobówki trafił do szpitala.

Informację o zdarzeniu przesłał nam czytelnik. – Wypadek w Żelechowie. Z ciężarówki na zakręcie wysunęła się podpora HDS-u – napisał Michał, który do wiadomości dołączył zdjęcie.

Policjanci potwierdzają. – Zgłoszenie otrzymaliśmy około godz. 6.30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na ul. Tarczyńskiej w Żelechowie nastąpiła awaria HDS-u na ciężarówce i jego element uderzył w jadący z przeciwka samochód osobowy marki Citroen. Na skutek uderzenia auto wjechało do rowu. Kierowca osobówki z obrażeniami trafił do szpitala – mówi nam asp. Sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu wciąż pracują policjanci, ale nie powinno być już większych utrudnień w ruchu.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Fot. Czytelnik Michał

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi