27 10 2018

Wypadek w Osowcu. Kobieta trafiła do szpitala

27.10.2018, godz.: 15:02
Wypadek w Osowcu. Kobieta trafiła do szpitala
Fot. GrodziskNews.pl

Po południu na ul. Mazowieckiej w Osowcu dachował samochód osobowy. Kierująca autem trafiła do szpitala.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Osowcu na ul. Mazowieckiej dachowała honda. Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej oraz policjanci. Droga przez pewien czas była całkowicie zablokowana – mówi Henryk.

Do zdarzenia doszło po godz. 13.00. – Kierująca kierująca hondą na wysokości numeru 22 na ul. Mazowieckiej straciła panowanie nad pojazdem, wypadła z drogi i dachowała. Została zabrana do szpitala. Była przytomna – mówią nam strażacy z grodziskiej komendy powiatowej.

W akcji oprócz policji i karetki udział brały trzy zastępy straży pożarnej: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden z OSP Żelechów. Akcja ratunkowa już się zakończyła i obecnie nie ma utrudnień w ruchu.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi