08 10 2019

Wypadek w Milanówku. Utrudnienia na Kościuszki

08.10.2019, godz.: 17:29
Wypadek w Milanówku. Utrudnienia na Kościuszki
Fot. Czytelniczka Ola

We wtorkowe popołudnie w Milanówku zderzyły się dwie osobówki. Ruch na ul. Kościuszki odbywa się wahadłowo.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. – Wypadek w Milanówku na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i skrętu na Błonie. Straż i policja kierują ruchem – napisała Ola. Do wiadomości dołączyła zdjęcie.

Zgłoszenie dotyczące wypadku wpłynęło przed godz. 16.30. – Na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Kwiatowej w Milanówku zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierujący jednego z nich ma rozcięty łuk brwiowy, narzeka na bóle głowy, więc został zabrany przez pogotowie do szpitala. Kierowcy drugiego auta nic się nie stało. Obecnie ruch w rejonie wypadku jest utrudniony, pojazdy są puszczane przez policjantów wahadłowo – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej (dwa z JRG Grodzisk i jeden z OSP Milanówek), a także policja i pogotowie.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata