03 02 2017

Wypadek w Książenicach. Ul. Mazowiecka nieprzejezdna [FOTO]

03.02.2017, godz.: 13:59
Wypadek w Książenicach. Ul. Mazowiecka nieprzejezdna [FOTO]
Fot. Czytelnik

Tuż przed godziną 14.00 w Książenicach samochód ciężarowy zderzył się z osobówką. Jedna osoba jest opatrywana, są duże utrudnienia w ruchu.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Książenicach na ul. Mazowieckiej był wypadek, tir zderzył się z osobówką. Prawdopodobnie jedna osoba jest zakleszczona w aucie. Trwa akcja ratownicza prowadzona przez służby. Obecnie ruch jest wstrzymany – poinformował Łukasz.

Do wypadku doszło około godz. 13.40. – Na ul. Mazowieckiej w Książenicach na wysokości poczty doszło do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. Kierujący osobówki znajduje się obecnie w aucie i jest opatrywany. Mamy taką procedurę, że przed przyjazdem pogotowia nie podejmujemy decyzji o rozcinaniu auta i wyciąganiu osoby znajdującej się wewnątrz, jeżeli nie ma zagrożenia życia – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu. – Droga obecnie jest nieprzejezdna w obu kierunkach – dodaje st. bryg. Tryniszewski.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Fot. Czytelnik

Dodaj Komentarz

 • tomek

  To miejsce jest bardzo niebezpieczne, a lustro tam umieszczone oddala i to znacznie bieżący widok.
  Może wreszcie ktoś sięgnie po rozum do głowy i zmieni obecny stan rzeczy.

  • Paulina

   Panie Tomaszu jezdze tam prawie codziennie. To prawda i jeszcze te pasy za tym łukiem… ograniczenia nie pomagaja. Kierowcy pedza. Ile osob musi ucierpiec zeby doszlo do zmian. A wracajac do wypadku to tir jechał w stronę Ksiazenic a osobowy w stronę Grodziska.nie chcąc uderzyć w auta zatrzymujace się przed nim skręcił ciągnik w lewo a ze najwyraźniej miał spore obciążenie „zlamal” się i ciągnik aż odwrocilo w drugą stronę. Łamiący się tir „odbil” jadący z naprzeciwka się samochód osobowy.

  • Kamil Ziubins

   Problem w tym ze to nie wina lustra jesli chodzi o wypadek. Bylem na miejscu widziałem cale zdarzenie i to nie prswda ze straz uwalniala kierowcę. Zrobili to inni kierowcy nim pojawila sie straż. A co do lustra to inna sprawa. Co dzien jade ta droga i ono faktycznie przeszkadza

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi