24 05 2019

Wypadek w Jaktorowie. Jedna osoba w szpitalu

24.05.2019, godz.: 10:58
Wypadek w Jaktorowie. Jedna osoba w szpitalu
Fot. GrodziskNews.pl

W piątkowy poranek w Jaktorowie-Kolonii doszło do wypadku z udziałem dwóch aut. Kierująca jednego z nich trafiła do szpitala.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Żyrardowskiej w gminie Jaktorów był wypadek. Dwa auta rozbite. Na miejscu jest policja i karetka pogotowia – poinformował Daniel.

Do zdarzenia doszło przed godz. 9.00. – Na ul. Żyrardowskiej w miejscowości Jaktorów-Kolonia zderzyły się audi z oplem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący tym pierwszym autem wyprzedzał inne pojazdy i uderzył w skręcającego w lewo opla. Ranna została kierująca tym drugim pojazdem, która została zabrana do szpitala – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu są utrudnienia w ruchu, ponieważ policjanci wciąż prowadzą działania. Jednak te niebawem powinny się zakończyć.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi