12 07 2018

Wypadek na wiadukcie. Kolizja na Chrzanowskiej

12.07.2018, godz.: 07:58
Wypadek na wiadukcie. Kolizja na Chrzanowskiej
Fot. Czytelnik Tomek

Dziś rano na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Okulickiego doszło do zderzenia osobowej skody z ciężarówką. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Informacje o zderzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na wiadukcie był wypadek. Są duże utrudnienia w ruchu – mówi Jadwiga.

Do zderzenia doszło wcześnie rano. – Około godz. 5.30 otrzymaliśmy informację, że na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Okulickiego zderzyły się osobowa skoda i samochód ciężarowy. Trzy osoby jadące skodą trafiły do szpitala – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Wciąż są spore utrudnienia w ruchu. Na ul,. Okulickiego ruch puszczany jest wahadłowo.

Fot. Czytelnik Tomek
Ponadto około godzinę później na ul. Chrzanowskiej doszło do zderzenia ambulansu z autobusem. Tam nikomu nic się nie stało.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi