16 10 2018

Wypadek na ul. Tarczyńskiej. Droga zablokowana

16.10.2018, godz.: 19:15
Wypadek na ul. Tarczyńskiej. Droga zablokowana
Fot. GrodziskNews.pl

We wtorkowe popołudnie na ul. Tarczyńskiej w miejscowości Księżak doszło do wypadku z udziałem dwóch aut. Trzy osoby zostały ranne. Są duże utrudnienia w ruchu.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Droga zablokowana z Żelechowa w stronę Tarczyna w lesie. Wypadek z tego co widziałem, poważna czołówka – napisał nam Sebastian.

Do zdarzenia doszło przed godz. 17.30. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący seatem z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo, po czym kierujący citroenem również stracił panowanie nad pojazdem, możliwe, że wskutek pierwszego zdarzenia, i też uderzył w drzewo. Jedna osoba z seata i dwie z citroena trafiły do szpitala – mówi nam nadkom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

W miejscu wypadku droga jest nieprzejezdna.

AKTUALIZACJA GODZ. 20.30
Droga wciąż jest nieprzejezdna.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi