13 07 2019

Wypadek na trasie S8. Jedna osoba ranna

13.07.2019, godz.: 08:15
Wypadek na trasie S8. Jedna osoba ranna
Fot. GrodziskNews.pl

W piątkowe popołudnie na trasie S8 w miejscowości Stara Bukówka doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocykla.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Wczoraj na S8 doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocykla. Pasażerka jednośladu została ranna – poinformował Henryk.

Wypadek miał miejsce po godz. 18.30. – O godz. 18.42 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące wypadku w miejscowości Stara Bukówka w gminie Żabia Wola. Na trasie S8 zderzyły się samochód osobowy z motocyklem. Pasażerka jednośladu została ranna, doznała urazu nogi. Wypadek nie spowodował utrudnień, ponieważ oba pojazdy znalazły się poza pasami ruchu. Nie było również żadnych wycieków z pojazdów, które trzeba by było zabezpieczyć – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej, policjanci oraz pogotowie ratunkowe.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi