27 03 2017

Wypadek na kolei. 17-latka trafiła do szpitala

27.03.2017, godz.: 10:48
Wypadek na kolei. 17-latka trafiła do szpitala
fot. GrodziskNews

Na stacji PKP w Brwinowie doszło do wypadku. W jego wyniku młoda kobieta trafiła do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut tor w kierunku Warszawy był zablokowany. Niedawno jednak ruch pociągów został wznowiony.

Do zdarzenia doszło około godz. 9.00 na miejsce wezwano pogotowie i policję, która ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia. – Cały czas pracujemy na miejscu, trudno powiedzieć, jak długo potrwają te działania. Mogę jednak potwierdzić, że doszło do wypadku w którym ucierpiała młoda kobieta w wieku 17 lat – mówi st. asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Została zabrana do szpitala – dodaje.

W kwestii bliższych okoliczności zdarzenia jak  na razie policjanci zdradzają niewiele. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta nie wpadła pod pociąg, uderzyła natomiast w bok pojazdu. Będziemy ustalać, jak do tego doszło – zaznacza st. asp. Kańka.

Rzeczniczka pruszkowskiej policji poinformowała również, że ruch na torze w kierunku warszawy został przywrócony.

2

Dodaj Komentarz

  • adamos

    Ale bzdetny teks pani policjant…. Chyba wystarczy sprawdzić o której zalogowala się na fejsika i o której była wlepiona w smartfon powiązanego helmofonem a o której wjechał pociag na stację że małolata w drzwi nie wcelowala…. Leci wrona ze słuchawkami na uszach walnelanw slup spadla na ziemie otrzepala się i mówi.. chaul chaul miau miał ku… Jak to było…

    • Wrona ze słuchawkami w uszach

      Wystarczy nie zjeść śniadania i człowiek nie będzie w stanie trafić w drzwi :33 Wolę jak mi ciepło w rączki więc telefon leżał spokojnie w kieszeni kurtki. Owszem muzyka była, głośna tak że o matko i córko, bo jak inaczej słuchać rocka? Cóż, no nie da się „po cichu” biorąc pod uwagę fakt, że obecny telefon przeze mnie posiadany i tak jest wystarczająco cichy. Nie otrzepałam, bynajmniej nie sama, ale dzięki za troskę :*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi