14 09 2017

Wypadek na drodze 719. Kobieta w szpitalu

14.09.2017, godz.: 16:30
Wypadek na drodze 719. Kobieta w szpitalu
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś rano w Starych Budach doszło do wypadku, w którym brały udział trzy samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. – Na drodze 719 w stronę Żyrardowa za stacją Orlen był wypadek. Droga przez dłuższy czas był zablokowana – napisała nam Magdalena.

Policjanci potwierdzają. – Po godz. 9.00 doszło tam do wypadku z udziałem trzech pojazdów. Kierująca peugeotem jechała drogą 719 w stronę Żyrardowa, omijała forda i zderzyła się z jadącym z przeciwka dodgem. W wyniku uderzenia dodge wpadł na forda. Kierująca tym ostatnim autem z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Droga do godz. 12.00 była zablokowana. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi