15 09 2019

Wypadek na autostradzie, są ranni

15.09.2019, godz.: 20:50
Wypadek na autostradzie, są ranni

Trzy samochody osobowe brały udział w zderzeniu na autostradzie A2 w grodziskiej gminie. Na miejscu pracują służby, z policją na czele. Dwie osoby zostały ranne, a do szpitala zabierze je śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Z przekazanych nam informacji wynika, że do wypadku doszło na A2 pomiędzy Zabłotnią a Chlebnią. – Złoszenie otrzymaliśmy o godz. 20.10. Pierwsze informacje sugerowały, że w zdarzeniu mogło uczestniczyć nawet dziesięć samochodów. Na miejscu okazało się, że był to wypadek trzech samochodów: BMW, toyoty i nissana. Zderzyły się one na pasie w kierunku Warszawy, a dwie osoby z BMW zostały ranne – mówi nam z podinsp. Magdalena Bieniak z zespołu prasowego Kommendy Stołecznej Policji.

– Poszkodowane osoby zostaną zabrane do szpitala śmigłowcem LPR-u. Oznacza to duże utrudnienia w ruchu, który policjanci postarają się udrożnić, puszczając samochody po pasie technicznym – dodaje podinsp. Magdalena Bieniak.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata