18 02 2015

Wypadek na A2. Są ranni

18.02.2015, godz.: 15:20
Wypadek na A2. Są ranni
fot. GrodziskNews

Dwie osoby odniosły obrażenia w wyniku wypadku do jakiego doszło na autostradzie A2. Ruch w kierunku Warszawy jest utrudniony.

Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Na autostradzie za węzłem Pruszków był groźnie wyglądający wypadek, zderzyły się dwa auta. Pojazdy są dość mocno uszkodzone – mówi Piotr.

Policjanci wyjaśniają. – Zgłoszenie o wypadku otrzymaliśmy około godz. 14.45. W rejonie węzła Konotopa na A2. Zderzyły się tam Opel Astra i Ford Focus. To pierwsze auto wskutek uderzenia wpadło na bariery energochłonne. Kierowca i pasażerka opla trafili do szpitala. Obecnie to wszystko co możemy na ten temat powiedzieć – mówi Agnieszka Włodarska z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Do zdarzenia doszło na jezdni w kierunku Warszawy. Jeden pas został wyłączony z ruchu.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691  222  230 lub pod adresem   e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi