27 08 2016

Wymyśl hasło promujące gminę, wygraj tysiąc złotych

27.08.2016, godz.: 16:13
Wymyśl hasło promujące gminę, wygraj tysiąc złotych
fot. Urząd Gminy Baranów

Baranów to jedna z mniejszych gmin w naszym powiecie. Być może stanie się bardziej rozpoznawalna dzięki sloganowi promocyjnemu, a jego wymyślenie powierzono mieszkańcom. Autor najciekawszego hasła zgarnie nagrodę w wysokości tysiąca złotych. Propozycje do baranowskiego urzędu można przesyłać do końca września.

Konkurs rozpisał w imieniu gminy wójt Andrzej Kolek. Jak czytamy w komunikacie magistratu, „zaprasza i gorąco zachęca mieszkańców gminy oraz wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie, którego głównym celem jest wyłonienie najciekawszego hasła lub sloganu reklamowego promującego gminę”.

W zamyśle autorów konkursu, hasło powinno, podkreślać jej walory przyrodnicze, dziedzictwo kulturowe, uwarunkowania gospodarcze, atrakcyjną lokalizację Baranowa. Uczestniczyć w nim mogą osoby, które ukończyły przynajmniej 14 lat. A każdy uczestnik może przedstawić maksymalnie trzy propozycje sloganów. Dodatkowo można – lecz nie jest to wymagane – dołączyć pisemne uzasadnienie dla swoich haseł.

Najwyżej oceniane będą propozycje haseł nawiązujących do wspomnianych wyżej walorów gminy, a przy okazji nośnych oraz łatwych i pozytywnych skojarzeniowo.

Regulamin konkursu można znaleźć tutaj

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi