19 10 2019

Wyłączenia wody w Grodzisku

19.10.2019, godz.: 07:33
Wyłączenia wody w Grodzisku
fot. Pixabay

Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji poinformował o zaplanowanych na dziś wyłączeniach wody. Nastąpią na kilku ulicach w mieście.

Wodociągowcy odetną dopływ kranówki do budynków przy ul. Zacisze oraz Lwowskiej od numeru 1 do 17. Wyłączenie zaplanowano na wtorek 22 października w godzinach od 9.00 do 15.00. Tego samego dnia woda zostanie wyłączona także przy ulicach Różanej, Storczykowej, Lawendowej i Rumiankowej, a przerwa w dostawie kranówki ma potrwać od 8.00 do 15.00.

Wyłączenia będą spowodowane pracami na sieci wodociągowej. ZWiK prowadzi takie prace regularnie i są one konieczne, aby zadbać o właściwą konserwację tej infrastruktury. Między innymi po to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.