24 05 2018

Wyłączą wodę w kolejnej gminie

24.05.2018, godz.: 09:52
Wyłączą wodę w kolejnej gminie
fot. Pixabay

Mieszkańcy jaktorowskiej gminy mogą mieć przez kilka godzin ograniczony dostęp do bieżącej wody. Powód? Roboty przy przebudowie sieci wodociągowej, które zaplanowano na 25 maja.

Tego dnia, w piątek prowadzone będą prace w ul. Wojska Polskiego w Międzyborowie w okolicy budowanego ronda. To zaś oznacza wyłączenie wody w godzinach od 7.30 do 17.00.

Dopływ kranówki zostanie w tym czasie odcięty do mieszkańców ulic Kardynała Prymasa Wyszyńskiego (dawna Armii Ludowej), ul. Waryńskiego, ul. Dąbrowskiego, ul. 1 Maja, ul. Piastowska, ul. Jagiellońska, ul. Królewska (dawna Świerczewskiego).

Jaktorowski magistrat prosi o zrobienie zapasów wody.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi