19 03 2019

Wykopali ponad 13 tys. zł, by wykopać raka

19.03.2019, godz.: 13:20
Wykopali ponad 13 tys. zł, by wykopać raka
fot. Facebook/Sportowy Bohater

Dariusz Dziekanowski, Łukasz „Juras” Jurkowski, Roman Kosecki – to tylko niektóre ze znanych postaci, które wystąpiły w finałowym charytatywnym turnieju piłkarskim „Wykopmy raka”. Celem była zbiórka pieniędzy na zwalczanie nowotworów u podopiecznych Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie. I trzeba powiedzieć, że przyniosła sukces!

Grupa młodych ludzi z Grodziska i okolic, zapaleńców którzy chcą czynić dobro poprzez sport i zachęcać do tego innych współorganizowała już drugą edycję tej piłkarskiej imprezy w szczytnym celu.

Wykopmy Raka to charytatywne wydarzenie sportowe, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na rzecz fundacji Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie. Turnieje eliminacyjne rozgrywane w Grodzisku Mazowieckim oraz na warszawskim Bemowie i Białołęce wyłoniły drużyny, które zagrały o główne trofeum II edycji Wykopmy Raka.

Ponadto odbył się wielki mecz gwiazd z udziałem znanych youtuberów i osobowości telewizyjnych. Byli m.in. Dariusz Dziekanowski i Łukasz „Juras” Jurkowski, Roman Kosecki oraz wielu innych. Z punktu widzenia celu charytatywnego niezwykle ważne były liczbowe efekty licytacji przedmiotów.

– Chcielibyśmy podziękować Wam za obecność na Wielki Finał Wykopmy Raka 2019‼️Wspólnie zebraliśmy 13 662.43 zł, pieniądze te trafią na konto Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie. Stworzyliście fantastyczną atmosferę, mamy nadzieję, że wspomnienia pozostaną z Wami na długo – cieszą się organizatorzy turnieju.

A finałowy mecz turnieju szóstek oraz mecz gwiazd możecie obejrzeć na filmie poniżej.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi