18 05 2017

Wygraj wejściówki na mecz Bogorii oraz nagrody niespodzianki

18.05.2017, godz.: 16:01
Wygraj wejściówki na mecz Bogorii oraz nagrody niespodzianki
fot. Marcin Masalski/bogoriagrodzisk.pl

Już jutro przed tenisistami stołowymi grodziskiej Bogorii być może najważniejszy mecz w tym sezonie. Podopieczni Tomasza Redzimskiego zagrają u siebie pierwsze spotkanie półfinału play-off przeciwko bardzo silnemu Dekorglassowi Działdowo, zwycięstwo bardzo przybliży ich do medalu. To trzeba zobaczyć, dlatego mamy dla was podwójne wejściówki na piątkowe spotkanie oraz nagrody niespodzianki.

Po 22. kolejkach fazy zasadniczej Bogoria zajęła trzecie miejsce, tuż za plecami swoich piątkowych przeciwników z Działdowa. Lepsza pozycja Dekorglassu na koniec sezonu zasadniczego zdecydowała, że Bogoria pierwsze spotkanie 19 maja rozegra we własnej hali. Rewanż z kolei w Działdowie odbędzie się 6 czerwca. Obydwie drużyny mierzyły się ze sobą w tym sezonie dwukrotnie. Obydwa starcia kończyły się wynikiem 3:2 po niezwykle zaciętych grach. Czy w piątek nasz zespół weźmie rewanż na rywalach z Działdowa? Jedno jest pewne. W hali przy ul. Westfala szykuje się świetne i emocjonujące widowisko.

– To będzie wyjątkowy mecz, chcemy aby kibice licznie nas wspierali, dlatego dla fanów sportu i czytelników portalu GrodziskNews.pl przygotowaliśmy niespodzianki w postaci trzech podwójnych wejściówek na mecz, a do każdej wejściówki dorzucimy po gadżecie niespodziance – zapowiada Michał Kwaśniewski z Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki.

KONKURS

Owe nagrody można zdobyć w naszym konkursie już dziś. Trzy osoby, które dziś 18 maja o godz. 19.00 jako pierwsze przyślą maila pod adresem: info@grodzisknews.pl o treści „Mecz Bogorii”, otrzymają podwójne wejściówki na mecz wraz z gadżetem niespodzianką. W mailu należy również podać, imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Konkurs rozstrzygniemy w piątkowy poranek i skontaktujemy się ze zwycięzcami.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi