08 10 2019

Mamy zwyciężczynię podwójnej wejściówki na Neo-Nówkę

08.10.2019, godz.: 19:07
Mamy zwyciężczynię podwójnej wejściówki na Neo-Nówkę
fot. Mat. organizatora

Fani kabaretowej rozrywki będą odliczać dni do końca roku, bowiem 14 grudnia do Grodziska powróci znane i lubiane trio Neo-Nówka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs z podwójnym zaproszeniem do wygrania. Wiemy już kto wygrał

Nie mamy wątpliwości, że i w tym roku będzie podobnie. Kabaret rodem z Wrocławia zaprezentuje nowy program zatytułowany „Żywot Mariana”. –  Po sukcesie programu „Kazik sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie. Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Musisz to zobaczyć – tak przedstawienie reklamuje organizująca je agencja artystyczna Kreator.

Bilety można rezerwować TUTAJ.

Patronem medialnym wydarzenia będzie tradycyjnie już portal GrodziskNews.pl. Z tej okazji będziemy organizować konkursy z podwójnymi zaproszeniami do wygrania.

KONKURS
Podwójne zaproszenia zdobędzie osoba, która we wtorek 8 października o godz. 10.00 jako pierwsza przyśle maila na adres: info@grodzisknews.pl, w treści wpisując: „Neo-Nówka w Grodzisku”. W mailu należy podać również imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Nazwiska zwycięzców ogłosimy jeszcze tego samego dnia

*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

Podwójne zaproszenie zdobyła pani Marta Zalewska. Gratulujemy za zwyciężczynią skontaktujemy się telefonicznie.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata