12 02 2019

Wygraj pakiet startowy na triathlonową imprezę w Grodzisku

12.02.2019, godz.: 14:33
Wygraj pakiet startowy na triathlonową imprezę w Grodzisku
fot. Maratomania.pl/Labosport.pl

W styczniu ruszyły zapisy do pierwszej w Grodzisku ogólnopolskiej imprezy triatholonowej z cyklu Elemental Tri Series. Patronem medialnym imprezy jest portal GrodziskNews.pl, dlatego mamy dziś dla was do wygrania pakiet startowy w zawodach.

Imprezę zaplanowano na 2 czerwca na Stawach Walczewskiego. Zawodnicy będą mieli do wyboru jeden z trzech dystansów: supersprint, sprint i olimpijski. Na najdłuższym dystansie – olimpijskim zawodnicy będą mieli do pokonania: 1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze oraz 10 km biegu, w konwencji bez draftingu, a ponadto na tym dystansie będzie można rywalizować w sztafecie triathlonowej, w której jedna osoba płynie, druga jedzie na rowerze, a trzecia biegnie. Na krótszych dystansach, sprinterskim (0,75 km – 20 km – 5 km) oraz supersprinterskim (0,4 km – 10 km – 2,5 km), dozwolona będzie jazda w grupie.

Podobnie jak podczas pozostałych etapów przyszłorocznego cyklu, także w ramach Elemental Tri Series Grodzisk Mazowiecki 2019 odbędzie się impreza towarzysząca – 10K Run Series, czyli bieg na 10 km na atestowanej trasie oraz Elemental Kids, czyli zawody biegowe dla dzieci. Najmłodsi wystartują w biegach na trzech dystansach: 200 m (1-7 lat), 500 m (8-11 lat) oraz 1000 m (12-15 lat).

Dla fanów triathlonu mamy do zdobycia pełen pakiet startowy na jeden z dystansów wybrany przez zwycięzcę konkursu. W ramach pakietu startowego zawodnik otrzymuje: numery startowe na kask i na rower, numer startowy na bieg, czepek pływacki, zwrotny chip do pomiaru czasu, profesjonalny pomiar czasu, profesjonalne zabezpieczenie etapu pływackiego (ratownicy wodni wraz ze sprzętem), profesjonalne zabezpieczenie medyczne, nadzór licencjonowanych sędziów na trasie zawodów, izotonik oraz wodę na punktach odświeżania, bufet w strefie finishera,ciepły posiłek regeneracyjny po zawodach, medal za ukończenie zawodów.

KONKURS

Dla zwycięzcy konkursu wybrany pakiet będzie darmowy. Wygra go pierwsza osoba, która 12 lutego o godz. 17.00 przyśle maila pod adresem: info@grodzisknews.pl, w treści wpisując: „Triathlon w Grodzisku”. W mailu należy również podać imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi