13 09 2018

Bilety na grodziską Stand-up Night rozdane

13.09.2018, godz.: 14:59
Bilety na grodziską Stand-up Night rozdane
fot. Mat. organizatora

Fani stand-upowej rozrywki mogą zakreślić na czerwono w kalendarzu datę 24 września. Tego dnia w grodziskim centrum kultury wystąpi elita polskich komików. Na scenie zobaczymy m.in. Tomasza Jachimka i Roberta Korólczyka, lidera Kabaretu Młodych Panów. Z opóźnieniem wynikającym z problemów technicznych ogłaszamy nazwisko zwycięzcy.

Podczas widowiska na scenie CK 24 września zobaczymy już znanych i uznanych na polskiej scenie kabaretowo-satyrycznej komików. – Przed Państwem wieczór pełen humoru, bez tematów tabu z niepohamowanymi wybuchami śmiechu gwarantowany! W ponad 2 godzinnym show swoje programy zaprezentują Robert Korólczyk, Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek i Marcin Zbigniew Wojciech – zapowiadają organizatorzy imprezy.

Przygotowali także dossier każdego z artystów, których obejrzymy na scenie. Oto one.

Robert Korólczyk – Lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Sprawnie naśladuje gwary choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. W trakcie występu przeistacza się z postaci w postać, pokazując tym samym swój fantastyczny repertuar różnych charakterów.

Ewa Błachnio – …czyli pełen uśmiechu i pozytywnych emocji występ znanej polskiej artystki sceny kabaretowej. Kilkunastoletnie doświadczenie związanej do 2014 roku z kabaretem Limo sprawiło, że teraz z dumą pracuje na swój indywidualny dorobek artystyczny. Niejednokrotnie wcielała się w rolę konferansjera (Polsat Sopot SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery). Aktualnie gra również role w spektaklach teatrów w Krakowie, Gdyni i Katowicach. Współtworzyła audycję Poliż Temat w RMF FM wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą. Jej niezwykła charyzma i energia jaką emanuje ze sceny sprawiają, że każdy jej występ to niezwykła atmosfera i oczywiście pełna widownia!

Tomasz Jachimek – Związany z przeglądem kabaretów Paka od 1999 roku, w 2002 także zawitał na Pakę. Oczywiście jak dobrze wiemy w międzyczasie był związany z krakowskim kabaretem Formacja Chatelet. Jest to człowiek samowystarczalny i niesamowicie uzdolniony. Oprócz stand up’u zajmuje się także konferansjerką, co potwierdza wcześniejsze stwierdzenie, iż jest samowystarczalny. Człowiek pełen charyzmy, który potrafi mówić przez godzinę bez przerwy rozśmieszając przy tym ludzi do granic rozśmieszalności. Błyskotliwość i inteligentny humor to sztandar jego twórczości. Współprowadzący i współkomętujący rzeczywistość w programie „Szkło kontaktowe”.

Marcin Zbigniew Wojciech – Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat.” Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od ponad 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz go zobaczyć!

Bilety na to wydarzenie można nabyć w kasach kina CK.

KONKURS
Jedna osoba, która dziś, 11 września o godz. 17.00 jako pierwsza przyśle maila pod adresem: info@grodzisknews.pl, w treści wpisując: „Stand-up night w Grodzisku”, zdobędzie podwójne zaproszenie na wrześniowy występ. W mailu należy podać również imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Konkurs rozstrzygniemy 12 września, a wynik opublikujemy na stronie głównej portalu.

Podwójne zaproszenie na występ wygrał pan Jan Kacprzak. Gratulujemy! Prosimy oczekiwać na kontakt telefoniczny.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi