10 08 2017

Wyciek gazu w Kadach

10.08.2017, godz.: 09:57
Wyciek gazu w Kadach
Fot. grodzisk.pl

W Kadach doszło do rozszczelnienia rury gazowej i wydostawał się z niej gaz. Sytuacja była dość niebezpieczna.

W trakcie patrolowania ulic strażnik rewirowy zauważył przewrócone zapory na łuku na ul. Środkowej przy skrzyżowaniu z ul. Nowowiejską. Gdy zaczął je ustawiać zauważył, że w znajdującym się tam wykopie jest zanurzona w wodzie rura gazowa. Wydobywały się z niej pęcherzyki gazu. Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie gazowe.

– Na szczęście nic się nikomu nie stało, choć strach pomyśleć co mogło się wydarzyć jakby pieszy lub kierowca przejeżdżającego w pobliżu auta wyrzucił np. niedopałek papierosa. Strażnik wezwał na miejsce załogę pogotowia gazowego, która podjęła natychmiast czynności zabezpieczające – mówią grodziscy strażnicy miejscy.

Fot. grodzisk.pl

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi