16 06 2018

Wybudują nowy most oraz kładkę

16.06.2018, godz.: 10:40
Wybudują nowy most oraz kładkę
Fot. GrodziskNews.pl

Jaktorowska gmina ogłosiła przetarg na budowę mostu oraz kładki pieszo-rowerowej na rzece Pisia Tuczna.

Inwestycja zakłada budowę mostu w ciągu ul. Stryjeńskiej w miejscowości Budy Grzybek, a także kładki pieszo-rowerowej w ciągu ulic Ostatniego Tura i Jazdy Polskiej w Jaktorowie.

Jeżeli chodzi ten pierwszy obiekt, to zgodnie z zamówieniem ma on mieć 12 metrów długości, jezdnia asfaltowa ma mieć pięć metrów szerokości oraz obustronne chodniki. Z kolei kładka ma mieć 15 metrów długości. Nawierzchnia dla pieszych i rowerzystów ma być wykonana z żywic epoksydowo-poliuretanowych.

W przypadku budowy mostu należy spodziewać się utrudnień w ruchu w ciągu ul. Stryjeńskiej.

Obie inwestycje powinny zostać zrealizowane jeszcze w tym roku. Termin realizacji zadania wyznaczono na 20 grudnia 2018 r.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi